میوه توت مانند آزمایش اختراع خودکشی هوش مصنوعی

میوه توت مانند: آزمایش اختراع خودکشی هوش مصنوعی اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات نیمار همه رکوردها را شکست

مهاجم برزیلی با پیوستن به پاری سن ژرمن همه رکورد ها را شکست و گرانترین بازین دنیا لقب گرفت.

نیمار همه رکوردها را شکست

نیمار همه رکوردها را شکست

عبارات مهم : همراه

مهاجم برزیلی با پیوستن به پاری سن ژرمن همه رکورد ها را شکست و گرانترین بازین دنیا لقب گرفت.

به گزارش ایسنا و به نقل از آس، در نخستین دقایق بامداد جمعه کلوب پاری سن ژرمن اعلام کرد نیمار بازیکن تازه این تیم هست. چند ساعت پیش از این اتفاق نمایندگان نیمار به دفتر کلوب بارسلونا رفتند و جهت فسخ قرارداد مهاجم برزیلی ۲۲۲ میلیون پرداخت کردند تا نیمار به گرانترین بازیکن دنیا تبدیل شود. پیش از آن این افتخار به پل پوگبا تعلق داشت. هافبک فرانسوی تابستان سال گذشته یوونتوس را ترک کرد و با قراردادی به ارزش ۱۰۵ میلیون یورو به منچستریونایتد پیوست. او چند سال پیش به صورت بازیکن آزاد تیم انگلیسی را ترک کرده بود.

نیمار همه رکوردها را شکست

همچنین روملو لوکاکو و آلوارو موراتا که در تابستان امسال به یونایتد پیوستند جزو گرانترین قرارداد ها به حساب می آیند. نام نیمار دوبار در این فهرست دیده می شود (ابتدا جدایی اش از سانتوس و پیوستنش به بارسلونا و سپس امضای قرارداد با پاری سن ژرمن). در ادامه به ۱۱ بازیکن گرانقیمت دنیا اشاره می شود.

۱۱. آنخل دی ماریا: ۷۵ میلیون یورو

بازیکن آرژانتینی بعد از فتح دسیما به همراه رئال مادرید و کسب جایزه عالی ترین بازیکن فینال ۲۰۱۴ لیسبون درخواست زیاد کردن دستمزد کرد ولی کلوب نپذیرفت و او از این تیم جدا شد. منچستریونایتد جهت خرید دی ماریا ۷۵ میلیون هزینه کرد تا این بازیکن به گرانترین فروش تاریخ کلوب مادرید تبدیل شود. عملکرد هافبک تهاجمی آرژانتینی در انگلیس ناامید کننده بود و او در ۳۳ بازی تنها چهار گل به ثمر رساند و ۱۲ پاس گل داد. دی ماریا تنها یک فصل در کنار قرمز ها ماند و سپس اولدترافورد را به مقصد پاری سن ژرمن ترک کرد.

مهاجم برزیلی با پیوستن به پاری سن ژرمن همه رکورد ها را شکست و گرانترین بازین دنیا لقب گرفت.

۱۰. خامس رودریگس: ۷۵ میلیون یورو

هافبک کلمبیایی بعد از درخشش به همراه تیم ملی کلمبیا در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل به مادرید رفت. سفیدپوشان جهت این انتقال ۷۵ میلیون یورو به موناکو پرداخت کردند. رودریگس در نخستین فصلش در مادرید درخشید و توانست در ۴۶ بازی ۱۷ گل به ثمر برساند و ۱۸ پاس گل بدهد. با این حال دو فصل بعد نقش این بازیکن در تیم کمرنگ شد. او در نهایت جایگاهش را به طور کامل از دست داد و در این فصل به صورت قرضی به بایرن مونیخ پیوست. رودریگس دو سال با پیراهن تیم آلمانی بازی خواهد کرد.

۹. آلوارو موراتا: ۸۰ میلیون یورو

مهاجم اسپانیایی تنها یک سال بعد از بازگشت به مادرید دوباره این شهر را ترک کرد. او فصل پیش را به عنوان یک مهاجم ذخیره سپری کرد با این حال توانست ۲۰ گل به ثمر برساند و دومین گلزن برتر تیمش شود. او در هزار و ۸۷۲ دقیقه ای که بازی کرد ۶ پاس گل داد. موراتا زمانی که متوجه شد قرار گرفتن در ترکیب مهم سخت است دوباره تصمیم به ترک مادرید گرفت. مهاجم اسپانیایی با قراردادی به ارزش ۸۰ میلیون یورو به چلسی پیوست و گرانترین بازیکن اسپانیایی لقب گرفت. موراتا در کارنامه اش دو قهرمانی در لیگ قهرمانان به همراه مادرید دارد.

نیمار همه رکوردها را شکست

۸. لوییس سوارس: ۸۱ میلیون یورو

بارسلونا بعد از سال ها با یک گلزن قهار قرارداد امضا کرد. مهاجم اروگوئه ای زمانی به بارسلونا سفر کرد که این کلوب ۸۱ میلیون یورو به لیورپول پرداخت کرد. سوارس در بارسلونا عملکرد فوق العاده ای داشت. او در نخستین سال سه گانه (لیگ قهرمانان اروپا، لالیگا و کوپا دل ری) را فتح کرد، در ۴۳ بازی ۲۵ گل به ثمر رساند و ۲۴ پاس گل داد. بعد از پیوستن این بازیکن، بارسلونا خط حمله مشهور خود به نام MSN را تشکیل داد.

مهاجم برزیلی با پیوستن به پاری سن ژرمن همه رکورد ها را شکست و گرانترین بازین دنیا لقب گرفت.

۷. روملو لوکاکو: ۸۵ میلیون یورو

مهاجم بلژیکی که تصمیم گرفت اورتون را ترک کند خواهان زیادی داشت. در نهایت منچستریونایتد این بازیکن را جذب و ۸۵ میلیون یورو جهت او هزینه کرد. بر این اساس لوکاکو دوباره با ژوزه مورینیو کار می کند. او پیش از این در چلسی زیر نظر سرمربی پرتغالی بود. مهاجم بلژیکی فصل گذشته جهت اورتون در ۳۹ بازی ۲۶ گل به ثمر رساند و هفت پاس گل داد. لوکاکو با ۲۴ سال سن می تواند سال ها در اولدترافورد بازی کند.

۶. نیمار: ۸۸.۲ میلیون یورو (به بارسلونا)

نیمار همه رکوردها را شکست

ابتدا رقم قرارداد مهاجم برزیلی از سانتوس به بارسلونا تنها ۱۹ میلیون یورو اعلام شد. سپس مشخص شد کلوب کاتالانی جهت این انتقال نزدیک به ۹۰ میلیون هزینه کرده هست. او در نخستین فصل به همراه خراردو مارتینو هیچ عنوانی را کسب نکرد و ۱۵ گل و پاس گل در ۴۱ بازی را به ثبت رساند. نیمار سپس جزیی از سه مهاجم تعیین کننده بارسلونا شد و همچنین رهبر تیم ملی برزیل شد.

۵. گونسالو ایگواین: ۹۰ میلیون یورو

مهاجم آرژانتینی با پیوستن به یوونتوس رکورد نقل و انتقالات در ایتالیا را شکست. او بعد از سه فصل درخشان در ناپولی و شکستن همه رکوردهای گلزنان تاریخ سری A با تیم تورینی قرارداد امضا کرد. کلوب یوونتوس جهت این جا به جایی مجبور شد ۹۰ میلیون یورو هزینه کند. ایگواین در نخستین فصل خود جهت یوونتوس آمار خوبی بر جای گذاشت ولی در مسابقه های اروپایی خیلی موفق نبود تا این که در نیمه نهایی برابر موناکو دو گل مهم را به ثمر رساند. ایگواین توانست فاتح لیگ و جام حذفی به همراه یوونتوس شود و نایب قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا را تجربه کند.

۴. کریستیانو رونالدو: ۹۴ میلیون یورو

مهاجم پرتغالی از تعداد بازی هایش جهت مادرید زیاد گلزنی کرده هست. او رکورد ۴۰۶ گل در ۳۹۴ بازی را به ثبت رساند. این آمار اهمیت رونالدو را جهت مادرید نشان می دهد. بدون شک عملکرد خوب یک بازیکن بر روی کار گروهی تاثیر گذار هست. درست است که مادرید در نخستین سال عنوانی را به دست نیاورد ولی سپس به قهرمانی های متعددی دست یافت. مادرید جهت امضا قرارداد با رونالدو ۹۴ میلیون یورو به منچستریونایتد در سال ۲۰۰۹ داد. مهاجم پرتغالی در نخستین سال در ۳۵ بازی ۳۳ گل زد و ۱۲ پاس گال داد. رونالدو بعد از گذشت هشت سال اکنون یک اسطوره در مادرید محسوب می شود.

۳. گرت بیل: ۱۰۱ میلیون یورو

مهاجم ولزی در آخرین روز نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۱۳ به مادرید پیوست. تاتنهام شرایط را جهت جدایی بیل سخت کرده بود ولی در نهایت سفیدپوشان با پرداخت ۱۰۱ میلیون یورو توانستند با این بازیکن قرارداد امضا کنند. مهاجم ولزی در نخستین فصل دو عملکرد درخشان داشت. او گل تعیین کننده مادرید را در فینال کوپا دل ری به ثمر رساند و سفیدپوشان توانستند بارسلونا را شکست دهند. بیل همچنین یک گل در نیمه نهایی لیگ قهرمانان به ثمر رساند و باعث شد تیم کارلو آنچلوتی به فینال ۲۰۱۴ لیسبون برسد. بیل در آن فصل در ۴۴ بازی ۲۲ گل به ثمر رساند و در ۱۹ گل تاثیر مستقیم داشت.

۲. پل پوگبا: ۱۰۵ میلیون یورو

تا پنجشنبه شب گرانترین قرارداد تاریخ به انتقال تابستان سال گذشته بر می گشت. منچستریونایتد جهت خرید هافبک فرانسوی ۱۰۵ میلیون یورو هزینه کرد. یوونتوس چند سال پیش او را به صورت بازیکن آزاد از یونایتد جذب کرد و سپس از فروش هافبک فرانسوی بیش از ۱۰۰ میلیون به دست آورد. پوگبا در نخستین سال ۹ گل به ثمر رساند و ۶ پاس گل داد. او توانست به همراه یونایتد فاتح لیگ اروپا شود. با این حال هنوز هواداران تیم انگلیسی خواهان عملکرد بهتری از بازیکن باهوش فرانسوی هستند.

۱. نیمار: ۲۲۲ میلیون یورو

پیوستن مهاجم برزیلی به بارسلونا تاریخ فوتبال را عوض کرد. کلوب فرانسوی جهت جذب این بازیکن ۲۲۲ میلیون یورو هزینه کرد تا گرانترین انتقال دنیا فوتبال رقم بخورد. نیمار بعد از چهار فصل در حالی بارسلونا را ترک کرد که او به همراه سوارس و مسی یکی از به یادماندنی ترین خط حمله های تاریخ را تشکیل داده بودند. او بعد از پیوستن به PSG بدون شک رهبر تیم پاریسی خواهد بود.

واژه های کلیدی: همراه | میلیون | بازیکن | قرارداد | بارسلونا | بارسلونا | رئال مادرید | رقم قرارداد

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs