میوه توت مانند آزمایش اختراع خودکشی هوش مصنوعی

میوه توت مانند: آزمایش اختراع خودکشی هوش مصنوعی اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار سیاسی و اجتماعی نقش بعضی از اعضای کابینه در هدایت گزینش هیات رئیسه مجلس/ اجازه نمی‌دهیم آینده

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه فراموش نکنیم که مجلس دهم در چه شرایطی شکل گرفت و چه کسانی با لیست امید وارد مجلس شدند و بعضی از آنها بعد از ورود به مجلس به ما

نقش بعضی از اعضای کابینه در هدایت گزینش هیات رئیسه مجلس/ اجازه نمی‌دهیم آینده

عارف : نقش بعضی از اعضای کابینه در هدایت گزینش هیات رئیسه مجلس/ اجازه نمی دهیم آینده کشور بخاطر بعضی کج سلیقه گی ها به مخاطره بیافتد

عبارات مهم : فعالیت

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه فراموش نکنیم که مجلس دهم در چه شرایطی شکل گرفت و چه کسانی با لیست امید وارد مجلس شدند و بعضی از آنها بعد از ورود به مجلس به ما پشت کردند،یادآور شد: در جریان نخستین دور انتخابات هیات رئیسه مجلس دهم کسانیکه برابر ما ایستادند از اصولگرایان نبودند بلکه بعضی از اعضای کابینه عملا در هدایت انتخابات هیات رئیسه در برابر ما عمل کردند.

به گزارش ایلنا، محمدرضا عارف در نشستی با اعضای ادوار انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران با اظهار خشنودی از این دیدار به جایگاه انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران اشاره کرد و با بیان اینکه دغدغه مهم این تشکل باسابقه دانشجویی خدمت به انقلاب و حفظ ارزش هاست بر ضرورت درک شرایط زمانی در طرح مطالبات تاکید کرد و گفت: باید از فردگرایی به شدت پرهیز کنیم و اصالت را به گفتمان جمعی و گروهی دهیم آیا که در فعالیت های گروهی، اگر فرد محور قرار بگیرد ممکن است آسیب هایی متوجه فعالیت های جمعی شود.

اعضای فراکسیون امید نجیبانه و صبورانه انتقادها را به جان می خرند

نقش بعضی از اعضای کابینه در هدایت گزینش هیات رئیسه مجلس/ اجازه نمی‌دهیم آینده

وی با اشاره به انتقاد تعدادی از حاضرین در جلسه از عملکرد فراکسیون امید با بیان اینکه اعضای فراکسیون امید نجیبانه و صبورانه انتقادها را به جان می خرند و شخصا هم مسئولیت بعضی کوتاهی ها را می پذیرم،گفت:نمی خواهم بگویم عملکرد فراکسیون امید بی نقص است ولی بسیاری از فعالیت های ما در فراکسیون امید بعضا تحت الشعاع بعضی پرسشها حاشیه ای قرار می گیرد.

رئیس فراکسیون امید با ذکر مصادیقی از عملکرد فراکسیون متبوع خود،خاطرنشان کرد:در جریان انتخابات شوراها اگر اکثریت اعضای هیات نظارت بر انتخابات شوراها از فراکسیون امید نبودند آیا اصلاحطلبان می توانستند در کلان شهرها لیست کاملا اصلاح طلبانه ارائه دهند و به پیروزی قاطعی دست پیدا کنند؟اگر اعضای فراکسیون امید در کمیسیون ماده ۱۰ احزاب حضور نداشتند آیا امکان صدور مجوز فعالیت چند حزب مطرح اصلاح طلب فراهم بود؟آیا حضور نماینده فراکسیون امید در هیات نظارت بر مطبوعات مانع از ترساندن مطبوعات نشد؟

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه فراموش نکنیم که مجلس دهم در چه شرایطی شکل گرفت و چه کسانی با لیست امید وارد مجلس شدند و بعضی از آنها بعد از ورود به مجلس به ما

محصورین از دلسوزان انقلاب و کشور هستند

وی با اشاره به کمیته برطرف حصر در فراکسیون امید ،نیز گفت:شخصا مسئولیت کمیته برطرف حصر را بر عهده گرفتم ولی جهت آنکه این کمیته بتواند به نتیجه قابل قبولی دست پیدا کند قرار شد فعالیت های این کمیته در فضای غیر رسانه ای انجام شود ولی متاسفانه با اظهارنظرهای صورت گرفته عملا نتایجی که در یک بازه زمانی از عملکرد این کمیته متصور بودیم کمتر حاصل شد هر چند همچنان امیدواریم گشایش جدی در اوضاع محصورین که از دلسوزان انقلاب و کشور هستند صورت بگیرد.

عارف با بیان اینکه فراموش نکنیم که مجلس دهم در چه شرایطی شکل گرفت و چه کسانی با لیست امید وارد مجلس شدند و بعضی از آنها بعد از ورود به مجلس به ما پشت کردند،یادآور شد: در جریان نخستین دور انتخابات هیات رئیسه مجلس دهم کسانیکه برابر ما ایستادند از اصولگرایان نبودند بلکه بعضی از اعضای کابینه عملا در هدایت انتخابات هیات رئیسه در برابر ما عمل کردند.

نقش بعضی از اعضای کابینه در هدایت گزینش هیات رئیسه مجلس/ اجازه نمی‌دهیم آینده

فراکسیون امید عامدا نمی خواهد بعضی طرح های مجلس را بصورت انحصاری به نام خود تمام کند

وی با بیان اینکه فراکسیون امید عامدا نمی خواهد بعضی طرح های مجلس را جهت به آخر رساندن و تصویب آن بصورت انحصاری به نام خود تمام کند،گفت:برای اینکه بعضی طرح ها بخصوص طرح های سیاسی یا اجتماعی با رای حداکثری در مجلس به تصویب برسد، تلاش می کنیم این طرح ها صرفا به نام فراکسیون امید تمام نشود مانند طرح از بین بردن اعدام درمورد محکومین مواد مخدر که با محوریت فراکسیون امید انجام شده است بود.تلاش ما این است که راجع به طرح های مهم حتی الامکان اجماع خوبی در مجلس بوجود آید.

رئیس فراکسیون امید با بیان اینکه فراموش نکنیم که مجلس دهم در چه شرایطی شکل گرفت و چه کسانی با لیست امید وارد مجلس شدند و بعضی از آنها بعد از ورود به مجلس به ما

روایتی از ناامیدی بعضی اصلاح طلبان در انتخابات سال 92

رئیس شورای عالی سیاست گذاری اصلاح طلبان با یادآوری ماه های منتهی به انتخابات خرداد ۹۲ ،گفت:در آن وقت عده ای می گفتند آخرین میخ را بر تابوت اصلاحات زده ایم و متاسفانه بعضی اصلاح طلبان هم ناامیدانه اینگونه بیانات رقیب را تایید می کردند و حتی زمانیکه شخصا قصد ورود به انتخابات ریاست جمهوری را داشتم نه تنها مشوق من نبودند بلکه تاکید می کردند امیدی به عوض کردن اوضاع کشور وجود ندارد جهت همین فعالیت در انتخابات و معرفی کاندیدا فایده ای ندارد ولی بعدها به تحلیل اشتباه خود اذعان کردند.

نقش بعضی از اعضای کابینه در هدایت گزینش هیات رئیسه مجلس/ اجازه نمی‌دهیم آینده

اجازه نمی دهیم آینده کشور بخاطر بعضی کج سلیقه گی ها به مخاطره بیافتد

وی با بیان اینکه هیچگاه موافق تحریم انتخابات نبوده و نخواهم بود ،تاکید کرد: ما(اصلاح طلبان) خود را جزء مهم نظام می دانیم و اجازه نمی دهیم آینده کشور بخاطر بعضی کج سلیقه گی ها به مخاطره بیافتد جهت همین هر لحظه حضوری فعال در تمامی عرصه ها خواهیم داشت و تا زمانیکه مردم بخواهند جهت پاسخگویی به مطالبات آنها در عرصه خواهیم ماند.

مراقب باشیم در زمینی که جهت ما طراحی کرده اند بازی نکنیم

عارف با بیان اینکه روش ما در دهه ۹۰ بازگشت به حاکمیت بود،خاطرنشان کرد: متاسفانه در جامعه ما گروهی هر روز عده ای را به عرش اعلا می برند و روز بعد از او عبور می کنند. باید مراقب باشیم در زمینی که جهت ما طراحی کرده اند بازی نکنیم. مطمئنا ارائه لیست های متفاوت به نام اصلاحات در برابر لیست امید در جریان انتخابات شوراها تصادفی نبود بلکه بازی در زمینی بود که جهت ما طراحی کرده بودند.

مردم از مسئولان صداقت در گفتار و واکنش‌ها را می خواهند

وی با بیان اینکه به دنبال وقت طلبی و تسویه حساب نیستیم ،گفت:در مقطع فعلی مردم از مسئولان صداقت در گفتار و واکنش‌ها را می خواهند باید با مردم صادق بود و اجازه ندهیم اعتمادی که به جریان اصلاحات کردند بخاطر بعضی سوء تدبیرها و عملیات روانی خدشه دار شود.

در جریان این دیدار بعضی از اعضای ادوار انجمن اسلامی دانشجویان دانشگاه پایتخت کشور عزیزمان ایران با اظهار نگرانی از اوضاع کشور خواستار میدان داری زیاد عارف و دیگر شخصت های اصلاح طلب جهت اصلاح اوضاع جامعه شدند.

واژه های کلیدی: فعالیت | انتخابات | اصلاح طلب | اصلاح طلبان | اعضای کابینه | انتخابات شوراها | انتخابات ریاست جمهوری | اخبار سیاسی و اجتماعی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs