میوه توت مانند آزمایش اختراع خودکشی هوش مصنوعی

میوه توت مانند: آزمایش اختراع خودکشی هوش مصنوعی اخبار علمی و آموزشی

گت بلاگز اخبار حوادث قاتل کم تر از ۲ ساعت دستگیر شد ، قتل جوان ۲۱ ساله در ورامین

فرمانده انتظامی شرق استان پایتخت کشور عزیزمان ایران از وقوع نزاع در ورامین خبر داد و افزود: قاتلی که یک جوان ۲۱ ساله را در این نزاع به قتل رسانده بود، کم تر از

قتل جوان ۲۱ ساله در ورامین/قاتل کم تر از ۲ ساعت دستگیر شد

عبارات مهم : ایران

فرمانده انتظامی شرق استان پایتخت کشور عزیزمان ایران از وقوع نزاع در ورامین خبر داد و افزود: قاتلی که یک جوان ۲۱ ساله را در این نزاع به قتل رسانده بود، کم تر از ۲ ساعت دستگیر شد.

سردار عبدالرضا ناظری، در گفتگو با مهر اظهار داشت: ساعت ۲۲:۱۶ شب گذشته، یک درگیری در «لرآباد» چهار راه پنج شنبه بازار ورامین به وقوع پیوست، که طی آن دو جوان با یکدیگر درگیر شدند.

وی اضافه کرد: در این بین فردی با هویت معلوم با جوان ۲۱ساله دیگر به علت خصومت های قبلی به نزاع پرداخت.

قاتل کم تر از ۲ ساعت دستگیر شد ، قتل جوان ۲۱ ساله در ورامین

فرمانده انتظامی شرق استان پایتخت کشور عزیزمان ایران اضافه کرد: در این درگیری ضارب با چاقو به گردن مقتول ضربه وارد کرد و شخص آسیب دیده به وسیله عوامل اورژانس به بیمارستان ۱۵ خرداد ورامین انتقال یافته شد، ولی متاسفانه در اثر شدت جراحات وارده در بیمارستان فوت کرد.

ناظری گفت: ضارب قاتل به همراه سایر نفرات دخیل در این درگیری به وسیله مامورین فرماندهی انتظامی خاص شرق استان پایتخت کشور عزیزمان ایران مورد تعقیب قرار گرفتند و در کمترین وقت ممکن و با گذشت کم تر از ۲ ساعت دستگیر و با تشکیل پرونده قضایی جهت بررسی زیاد در اختیار پلیس آگاهی قرار داده شدند.

فرمانده انتظامی شرق استان پایتخت کشور عزیزمان ایران از وقوع نزاع در ورامین خبر داد و افزود: قاتلی که یک جوان ۲۱ ساله را در این نزاع به قتل رسانده بود، کم تر از

وی گفت: کارها تخصصی در خصوص این قتل به وسیله پلیس آگاهی در دست انجام است.

واژه های کلیدی: ایران | ورامین | انتظامی | پلیس آگاهی | فرمانده انتظامی | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs